Canlı Tavla

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Eskiden insanlar esnaflarla karşılıklı tavla oyunu oynardı çıraklar kahve ve çay servisi yapardı. Günümüzde Canlı okey kavramı İnternetin hızlı bir şekilde yayılmasıyla insanların tavla yada online oyunları internet üzerinden canlı olarak oynamaya başladılar. Sizlerde canlı tavla oyununu oynamak istiyorsanız aşağıda yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

tavla oyna

Canlı Tavla Nedir

Canlı Tavla; Sizin gibi online oyuncusu olan diğer rakiplerle TAVLA oyunu oynamanıza canlı tavla denir. Ama bazı siteler botlarla kullanıcının tavla oyunu oynamasına izin verir, Hatta bir çok site online tavla oynamanıza izin vermez sadece sistem üzerinden botlarla oyun oynamanıza izin verir. Ama turktavla.net sizler gibi online oyuncalar tavla oynar.

Canlı tavla salonlarına nasıl giriş yaparım.!!

Bildiğiniz gibi bedava tavla oyna salonlarımız sayfasında tavla nasıl giriş yapacağınızı sizlere ayrıntılı olarak anlatmıştık. Sitemizin salonlarında canlı sohbet, Masalarında da canlı tavla oyununu ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

Canlı tavla salonların kuralları.!!

Canlı tavla salonlarına İstediğiniz kişileri ve arkadaşlarınızı salonlarımıza davet edebilirsiniz. Ama Salonlarımızın kurallarına uymayan kullanıcılarımızı siteden mecburen uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Kurallar çok basit, Argo konuşmak ve salonlarda taşkınlık yapmak yasaktır.

Canlı tavla salonlarında nasıl yetki alırım.!!

Canlı tavla salonlarında yetki almak istiyorsanız bizimle iltişim‘e geçebilirsiniz.

Turktavla.Net Kimdir Ve Nasıl Canlı tavla hizmeti vermektedir.

Turktavla.Net sitesi uzun süredir sizlere canlı ve bedava tavla hizmetleri vermektedir. Gücümüzü tamamen sizlerden almaktayız. Bizlerde zamanında sizler gibi canlı tavla salonlarına atkılan kişilerdik. Zamanla bu işlere merakla zıpladık. Daha sonra sizlerinde desteklerinle belli bir seviye geldik. İlerleyen zamanlarda tutku.com Taşınma işlemlerimiz başlayacaktır sizlere daha güzel daha geniş bir sitede hizmet vermeye çalışacağız. Umarım Türk tavla başarımızın devamnı tutku adresinde de devam ettirebiliriz.

Ailenizle Canlı tavla keyfi yaşayın

Aile dediğimiz zaman sadece teyze, amca, anne, baba gibi aile fertleri aklınıza gelmesin. Sitede zaman geçirdikçe ciddi bir arkadaş kitlesine sahip olacaksınız. Kimisine kanka,abi, amca diyeceksiniz. Güzel bir ortam yaratmak keyifli zamanlar geçirmek tamamen sizin elinizde.

  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net

Etiketler: , ,

 
 

"Canlı Tavla" yazısı için 4 yorum yapılmış.

  1. idris dedi:

    herkeze bol şans

  2. idris dedi:

    herkaze bolşanslar karadeniz şampiyonuyla oynuyosunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map