Hızlı tavla oyunu

30 Oca 2015 \ Kategori: Tavla

Hızlı tavla oyna son zamanlarda internet dünyasında hızla yayılan bir söylem oldu. Buna neden olan bir çok sebep var, Ucuz maliyetli tavla yazılımların piyasada çok olması ve tavla sitelerinde tavla oynayan kişilerin bu işi neden bende yapamıyorum bir çok arkadaşım var onlarda gelse onlar arkadaşını çağırsa ooo salon hemencik dolar diyor. Ama kalitesiz hantal, yavaş bir yazılımla yola başladığı için hemen siteyi açtığında tökezlediğini kendi de görmekte ama bunu bir türlü kabullenmekte.

Bir çok yeni intenet hayatına başlayan tavla kullanıcıları’da belli bir süre buralarda takılmakta. Daha sonra sistemin ne kadar dandik olduğunu gördükten sonra internette fenomen olan hızlı tavla oyna gibi kelimelerle sitelere ulaşmaya çalışıyor. Ama bir türlü asla istediği siteye ulaşamadığını görüyoruz. İnsan bir çok kez hızlı oyuncular yada usta tavla oyuncularıyla tavla oynamak ister.

Hızlı tavla oyna salonlarına nasıl giriş yaparım

Öncelikle hızlı tavla oynamak için hızlı tavla hizmetini veren siteleri bulmak zorundasınız. Biz size bu hizmeti verdiğimizi diğer yazılarımızda belirtmiştik. Ama aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza yol göstermek amacıyla bir kaç sitenin tanıtımını burada yapacağız.

En iyi hızlı tavla oyna siteleri listeleri

 1. Tavlaoyna.gen.tr  Bir çok siteye baktığınız zaman hızına diyecek bir şey yok, Sitenin sadece eksik olan tarafı reklam bütçesidir. Diğer sitelerin önüne geçmek için yeni kullanıcıları sitesine çekmekte zorlanıyor. Hızlı tavla oyna dediğiniz de aklınıza ilk gelecek sitelerden bir tanesi  Salonlarda ve masalarda kesinlikle donmalar ve düşmeler yaşamazsınız.  Tavlaoyna.gen.tr en büyük size kazandırdığı olaysa tamamen ücretsiz olmasıdır.

Diğer siteleride belli aralıklarda sizlere burada tanıtmaya devam edeceğiz. Eğer sizlerde bedava hızlı tavla oynamak istiyorsanız asla sitemizden uzaklarda tavla oynamayın. Sitemize her zaman www.turktavla.net ulaşabilirsiniz.

 
 

"Hızlı tavla oyunu" yazısı için 7 yorum yapılmış.

 1. sahlepci dedi:

  Oynarım oynatan işibilirse

 2. Arda dedi:

  Sizinle olmak süper

 3. halil dedi:

  Benimle tavla oynayan varmi

 4. husto dedi:

  Super bir is yapmissiniz tebrikler

 5. Behçet dedi:

  Tablaya buyrun

 6. Selahattin Celik cihanbeyli basarllarr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map