Mynet Tavla

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

1999 yılında ilk internet’le tanıştım, o zamanlar Türkiye de sayılı tavla okey siteleri vardır, Bunlardan bir tanesi mynet di, ilk öncelikle okey oyunu oynamak için girdiğim siteye daha sonra tavla salonlarında gevezelik yapmak için girdim, Ama bir kere içine girdiğin zaman oynamak gibi bir lüksün yok bizlerde mynet sayasin de tavla oyunu oynamasını öğrendik. tavla oyna

Mynet Tavlaları üçretsizmidir.

Evet mynet tavla ücretsiz ve çok kalabalık bir sitedir. Turktavla.net mynet salonları açmamızın temelinde bir özenti olabilir belki bir gün bizde öyle koskaca bir tavla sitesi olabiliriz. Ama çok güzel yıllarım geçti ciddi arkadaşlıklar edindim. Ben mynet gibi bir sitenin olmasından çok memnunum Türkiyede Web site olarak adamlar her zaman kalitesini konuşturuyorlar. Bir çok site mynet taklit etti ama onun gibi başarılı olanı asla olmadı.

Mynet okey ve tavla sitesine nasıl giriş yaparım. !!

Bildiğiniz gibi hiç bir zaman browser direkt adres yazma alışkanlığımız olmadığı için browser adres yazma olayını sizlere anlatmayacağım. Her zaman yaptığınız gibi google arama motoruna mynet tavla yazarak ilk çıkana girmeniz yeterlidir. Ama Türk tavla mynet yazdığınız zaman çok rahatlıkla bizim tavla salonlarına giriş yapabilirsiniz.

Mynet nasıl üye olurum

Mynet sitesine facebook ile bağlan yada sitenin üyelik kısmından üye olabilirsiniz, Mynet sadece tavla oynamak icin üye olamam gibi bir düşünceniz asla olmasın. Zira mynet Bir çok katagoride sizlere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. başlıca video, haber, mail, ekonomi gibi.

Mynet ücretli tavla salonları

Kendinize ait bir salon olmasını istiyorsanız mynet ücretli salon kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız salonlarda yönetimsel işlemleri tamamen sizler kendinizi yapıyorsunuz. Mynet adminleri ve ekibi sizlerin salonlarına asla karışmıyor. Mynet üyelik kısımları ücretli olanlarda var bunlar nedir gold üyelik, vip üyelik gibi giden üyelik bicimleridir.

Mynet Tavla giriş yapamıyorum

Eğer sizler mynet tavla yada mynet okey giriş yapamıyorsanız bilgisayarınızda büyük ihtimal java yüklü değil yada java sürümünüz güncel değildir. java.com.tr adresinden java indirebilir ve genelleyebilirseniz.

Kısaca mynet

İnşallah mynet gibi bir çok site başarılı olur ne kadar rekabet olursa kullanıcı için o kadar iyi siteler ortaya çıkar. Rekabet olamayan sitelerde mutlak site ya reklam çöplüğüne dönmüştür yada üyelikler ücretlidir. mynet başarmış bizler neden tutku.com sitesiyle başarılı olmayalım, Belki mynet gibi asla büyüme yapamayız ama %30 olsak bize yeter gibi :) Şimdi sizlere mynet tavla salonlarında iyi eğlenceler dilerim.

Turktavla.net kardeş siteleri
  1. www.turktavla.net

Etiketler: , ,

 
 

"Mynet Tavla" yazısı için 3 yorum yapılmış.

  1. leyla dedi:

    Tavla oynamak istiyorum

  2. leyla dedi:

    Tavlayı seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map