Okey Tavla Oyna

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Merhaba turk tavla kullanıcıları; Bugün sizlere okey ve tavla oyna ikisini bir arada sizlere hizmet veren sitelerin adlarını ve nasıl bir site olduklarını anlatacağız, Ama bunu anlatmadan önce İnternet üzerinden okey ve tavla nasıl oynandığını anlatacağız.

Okey ve Tavla

Okey taşlarla oynan bir oyundur 4 kişiyle oynandığı zaman daha zevkli bir hale gelir. Okeyi bir çok versionda oynayabilirsiniz. En zevkli olanı bana göre eşli okey daha güzel bir muhabbet ve sohbet oluyor masada, Birde çekişme daha fazla oluyor.
Tavla zarla ve pullarla oynan bir oyundur. Zarı attıkdan sonra pullarınızla rakibinize hamlaler yaparsınız. Türkiyede çok sevilen bir oyun. Ama yeteri kadar sevildiğine inanmıyorum. Yeni nesil online savaş oyunları vs kafayı takmış durumda gelecekte tavla oyunun konumu ne olur bilmiyorum.
tavla oyna

okey ve tavla masalarına nasıl giriş yaparım

Bugüne kadar bir çok okey ve tavla siteleri gezdim ama her ikisini bir salondan hizmet vereni görmedim. Ama geçen günlerde beta bir oyun inceledim. Yakın zamanda bu site acılacak tutku okey sistemi ben inceledim, bir salonda 101,okey,tavla oyunu oynayabilecek kullanıcı ayrı ayrı yerden giriş yapmak zorunda kalmayacak gibi görünüyor.

En sevilen oyun okey’mi yoksa tavla’mı

Türkiye de en çok sevilen oyun okey en son istasiklere baktığımız zaman günde 1 milyon kişi internet sitelerinden okey oyunu oynamakta. Bunun nedeniyse atalarımızın kahve kültüründen olması gerekli. Tavla internet üzerinden yeni yeni populer olmaya başladı.

google okey ve tavla sitelere nasıl ulaşırım

Arkadaşlar googlede bir çok okey yada tavla sitelerine ulaşabilirsiniz ama usta okey adında sizlere kaliteli hizmet verdiklerini söyleyen sitelerde ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Mesala bir çok sitede okey oyunu oynarken masalarında donmalar ve düşmeler yaşayabilirsiniz o zaman isyan ettiğiniz zamandır. Eğer güzel sitelere ulaşmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz sitelere giriş yapmayı düşünmenizi tavsiye ederim.

okey ve tavla’ya üye olmadan giriş

Bugün internet üzerinde bir çok okey ve tavla sitelerine üye olmadan giriş yapabiliyorsunuz sadece üye olmakdan üşenen nickler yada misafir olarak giriş yapabilirsiniz. sohbet ettiğiniz arkadaşlarınızı siz siteye girdiğiniz zaman tanıyamazlar ve salonda sohbet yerinde sohbet edemezsiniz misafir kullanıcılar masa acamaz özelde sohbet edemez yani anlayacağınız sitenin özelliklerinden yararlanamaz. Üye olmak en mantıklısı.

Okey ve tavla karışık bir arada turnuva

Tavla ve okey turnuvalarına sizlerde sitelerden ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Sizlerin yapması gereken sadece sitenin etkinliklerini yakından takip etmeniz. Turktavla.net adresinde her iki ayda bir turnuvalar düzenlenmektedir.

Okey Listeleri

Okey ve tavla sitelerimiz
  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net
 
 

"Okey Tavla Oyna" yazısı için 1 yorum yapılmış.

  1. Fethi Ayturan dedi:

    Anlaşılan güzel bir program sunuyorsunuz
    teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map