Online Tavla Oyna

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Öncelikle eskiden ağırlıklı olarak okey salonlarına yazı yazdığımız için bazı zaman tavla yerine yanlışlıkla okey yazarsak özür dileriz. Bugün sizlere boş olan sayfamıza bir kaç online tavla oyna hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Online Tavla Siteleri

Günümüzde artık hemen hemen tüm tavla siteleri online tavla hizmetini kullanıcılarına ücretsiz olarak veriyor, Ama daha bir çok site tanıdık siteler online hizmetinden uzak kreşe botlarla kullanıcılarına tavla oynatmaya çalışıyorlar. Zamanla bu sitelerin yok olup gideceğine inanıyorum.
tavla oyna

Online Tavla oyna salonları

Türk Tavla sitemize giriş yaptıkdan sonra online ücretsiz tavla oyna salonlarımıza bağlanarak, Arkadaşlarınızla ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz, Hiç tanımadığınız insanlarla tanışarak tavla masalarımızda zorlu bir kıran kırana maç yapabilirsiniz.

Online tavla oyna masaları

Türk tavla sitemizde üye olan herkes ücretsiz olarak online tavla masaları açabilir yada açılmış olan masalara ücretsiz olarak oturabilirler. Online masalarımıza oturmak için yada yeni masa açmak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok.

Online tavla oyna masa ve salon kuralları

Online tavla oynarken sizlere nasıl saygı gösteriliyorsa sizlerde karşı tarafa aynı saygıyı göstermenizi tavsiye ederiz. Türk Tavla elit ve o kadar da eğlenceli bir online tavla sitesidir.

Online Tavla nasıl oynanır

Türk tavla gibi sitelerde online tavla oynamak istiyorsanız tartışmasız olarak üye olmanız gereklidir. Üye olmadığınız sürece misafir olarak yada üye olmaya üşenen kullanıcı gibi abuk subuk bir kullanıcı adı almış olursunuz. Bu abuk subuk kullanıcı adıyla hiç bir site sizlere özelliklerini kullandırmaya izin vermez. Eğer sitenin tüm iceriğinden yararlanmak istiyorsanız üye olmaya üşenmeyin. Bu yazımız hakkında mynet tavla yazımızda daha geniş bir bilgi toplaya bilirsiniz.

Online Tavla oyna turnuvaları

Sitemizde belli aralıklarda online olarak turnuvalar düzenlenmektedir. Bu turnuvalara siz değerli kullanıcılarımız ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Online turnuva tarihlerini oyun içerisinde ücretsiz olarak öğrene bilirsiniz

Diğer online tavla oyna siteleri

Kaliteli online tavla oyna girişleri
  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net
Magazin Sitelerimiz
  • www.ceysu.net
  • www.likce.com
 
 

"Online Tavla Oyna" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map