Tavla Oynamak

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Tavla oynamak marifet işidir, Biraz da zeka oyunudur. okey oyunu gibi şansa dayalı bir oyun değildir, Mantığınızla haraket etmezseniz rakiplerinize çok basit yenilirsiniz.

Tavla oynamak bana ne kazandırır.!!

Tavla diğer oyunlar gibi değildir, Diğer oyunlarda 4 kişi yada daha fazla kişilerle oynanır, Masa oyunların içinde en az oyuncuyla oynan bir oyundur. Bugün sadece internet te oynamanız gerekmez. Bir esnaf arkadaşınızla yada bir misafirinizle eğlenceli bir tavla oyunu oynayabilirsiniz. Tavla oynamak sizlere bir çok şey kazandırabilir, Bütün gün stresli bir günden sonra arkadaşınızla yada sevgilinizle eğlenceli kıran kırana bir maç yaparak zamanın nasıl geçtiğini ve tüm günün stresini kolayca atabilirsiniz.
tavla oyna

İnternet’te Tavla oynamak için hangi sitelere girmeliyim.!!

Türkiye de yeni yeni tavla oyna siteleri çoğalmaya başladı, Bunlardan bir tanesi yani biz turktavla.net olarak sizlere ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Diğer bir kaç tavla yada okey oyun sitelerin linkini en alt kısımda sizlere verdik. Vermiş olduğumuz siteler güvenilir ve ücretsiz sitelerdir.

Tavla oynamak zor mu.!!

Online masa oyunları içinde en basit ve kolay öğrenebileceğiniz bir oyundur, Ama ilerleyen zamanlarda oyun seviyenizi geliştirmek zorndasınız. Zarı attığınız zaman hangi adımların en iyisi olduğuna sizler karar vereceksiniz, Tavlada en güzel mantık kırmak değildir. Rakiplerinizin önüne kapı yapmak en mantıklı iştir.

Tavlada en iyi hamleler..!!

Tavla oyunu oynarken en güzel hamleler hangisidir diye sıkça karşılaştığımız sorular. Evet hamleleri buradan size anlatmamız sadece sizi tedirgin oynatır. Ama yenilerek oynayarak öğrendiğiniz zaman daha usta tavla oyuncusu olursunuz.

Tavla oynamak için sitelere nasıl üye olurum

Öncelikle facebook tavla sayfamızı ziyaret ederek facebook üzerinden tavla oynanır öğrenebilirsiniz. Diğer sitelere giriş yaparken site üzerinden yada oyuna giriş esnasında üye ol kısmı karşınıza gelir, Üye olmadan giriş yapanlar misafir olarak giriş yaparlar ama misafir olarak giriş yapanlar masa ve salonlarda özellikleri kısıtlı olarak kullanırlar.

Türk tavlada tavla oynamak nasıl..?

Çok eski olmasından dolayı bir çok kullanıcımız sabit kullanıcımızdır, Türk tavla sitesinde en iyi dostlukları ve arkadaşlıkları edinebilirsiniz. Tavla oyunu oynamak için sitemize günün 7/24 bağlanabilirsiniz, Sitemiz hiç bir şekilde ücretli değildir. Türk tavla sitesinde tavla oynamayı çok kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar sağlayabilirsiniz. Yada kimseyle sohbet etmeden tavla oyununu oynayabilirsiniz.

Tavla oynamak resimli anlatım

Tavla oynamak için aşağıdaki vermiş olduğumuz sitelere giriş yapabilirsiniz.
  1. www.turktavla.net
 
 

"Tavla Oynamak" yazısı için 2 yorum yapılmış.

  1. İsmet ozun dedi:

    Nasıl oynayabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map