Tavla Oyunu Oyna

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Merhaba bugün sizlere İnternet üzerinden nasıl tavla oyunu oyna sayfalarında ücretsiz olarak giriş yapacağınızı anlatacağız. Bir çok sitede tavla oyunu oyna sayfaları görebilirsiniz ama asla Türk Tavla da ki gibi zevkli eğlenceli salonlar bulamazsınız.

tavla oyna

İnternet üzerinde tavla oyunu oyna canlı sitelerine ulaşırım

Bugün bir çok sitede canlı tavla oyunu oyna salonlarına sizlerde ulaşabilirsiniz. Ama önemli olan o salonlara bağlandığınız zaman donmaların ve düşmelerin olmadığı yada salonlara girdiğinizden itibaren sizi soymaya çalışan adminlerin olmaması. Bugün Türk tavla tam anlamıyla kullanıcılarına ücretsiz olarak tavla oyunu hizmeti vermektedir. Bir çok tavla oyna sitesinde sizleri belli bir seviyeden sonra yok şu salona giriş için gold üye olmanız gerekli, Yok özel mesaj yazmanız için gold üye olmanız gibi uyarı mesajlarını görürsünüz.

tavla oyunu oyna bilgisayara karşı

Bir çok basit sitelerde insanlarımız tavla oyunu oynarken, Artık beni yenebilecek usta bir oyuncunun olmadığını düşünüyor, Buda bir sitenin ne kadar karmaşık olduğunu gösteren bir dilimdir. Çünkü bir site puanlamaya göre kullanıcısını salonlara almış olsa ona göre sizde usta tavlaçılara çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ulaşamayan kullanıcıda bu sefer arama motorlarında bilgisayara karşı tavla oyna, bilgisayar ile tavla oyna gibi günümüzde en saçma aramaları yapmak zorunda kalıyor.

bedava tavla oyunu oyna masaları ziyaret etmek

Bugün internet pazarının birden büyümesinden dolayı, bir çok para göz zengin oyun şirketleri ardı ardına oyunlar yazmaya başladı. Eskiden kullanıcım olsun sağdan soldan reklam alarak sunucu maliyetlerini çıkarırım birazda bana ufak ve cuzi bir rakam kalsın diyen siteler birden tarihin tozlu raflarına kalktı. Bizim gibi biraz sabır eden bir çok site #direniyor. Bu yüzden bizim gibi bedava tavla oyna sitelerine ulaştığınız zaman desteklerinizi asla kesmeyin.

Online Tavla oyunu oyna salonları

Eskiden online tavla oyunu salonlarını bulmak için 15 gün internette gezdiğimi bilirim tabiki bu 1998 yılında:) hatta en sonunda yurt dışı bağlantılı bir sitede tavla oynamaya başlamıştım. Ama dediğim gibi Türkiye de internet hızla dağılmaya başlayınca artık kısıtlı bulduğumuz siteler birden çok aşırı derecede insanlara farklı alternatifler yarattılar. Eğer sizlerde oniline tavla oyunu oynamak istiyorsanız salonlar bölümüzden istediğiniz online salonlarımıza giriş yapbilirsiniz.

Türk tavla oyunu

İlk bu siteyi kurarken turkokey.gen.tr adresinden esinlenerek alan adını buldum. Elimde bulunan sitelerin içinde en çok da Türk tavla sitesini seviyorum. İlk siteyi kurduğumuz zaman insanlar siteme gelerek bedava okey oyunu oyna tıkladıkları zaman rahatça saatlerce sıkılmadan oyunlarını oynasınlar ve hayatının en güzel eğlence sitesinden eğlenerek çıkması hayallerinin peşindeydik. Ama bunu biraz olsa da başardığımıza inanıyoruz.

Sizlerde aşağıda vereceğimiz siteleri inceleyerek giriş yapabilirsiniz.

Diğer tavla oyunu oyna siteleri
  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net

Etiketler: ,

 
 

"Tavla Oyunu Oyna" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map