Türk Tavla

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Türk Tavla yayın hayatında 2007 yılında başlamıştır. Sizlerin destekleriyle hızlı bir şekilde büyümüştür. İlk sitemiz olan acemi okey sitesiyle sizlere hizmet vermekteydik. Ama sadece okey hizmeti vermekten sıkılmıştık :) kullanıcılarımızında sürekli bu sitede neden tavla oyunu yok demesinden de bunalmış durumdaydık. tavla oyna

Türk Tavla Nasıl bir tavla sitesidir.

Türk Tavla sitesi tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir bunun diğer anlamı’da bedava tavla, Diğer siteler gibi yok mu salona giriş yapmak için gold üye bu masaya oturmak için vip üye olmanız gerekli gibi karşınıza engel çıkartmıyoruz. Amacımız sizlerle eğlenceli bir sitede tavla oyunu oynamak.

Türk tavla sitesine sadece türklermi girer.

Hayır sadece türk kullanıcılar için tasarlanmış bir site değildir. Tavla oyununa gönül vermiş eğlenmek isteyen herekese kapımız açıktır, Yurt dışında gurbetçilerimiz de yada bir Alman, İngiliz, Rus tavla oyuncusu da tavla salonlarımıza giriş yaparak tavla oyunu oynayabilir.

Türk Tavla salonların kuralları

Benim her zaman kural koymama gibi bir tarafım vardır. Kurallar insanları tehdit ediyor gibi algılanıyor. Alt üst eğlenmek için tavla oyunu oynayacağız. Eğlenmek için geliyoruz ama eğlencenin tozunu kaçıran argo konuşan, kullanıcıyı rahatsız eden kullanıcılarımız salondan uzaklaştırılır.

Türk tavla salonlarına nasıl giriş yaparım.!!

Google Turktavla.net yazdığınız zaman ilk çıkan siteye giriş yapmanız yeterlidir.
turktavla google goruntusu yada kullanmış olduğunuz browser https://www.turktavla.net yazmanız yeterlidir.

Turktavla Salon görüntüleri

turktavla tavla salon goruntuleri

Turktavla.net nasıl masa açabilirmiyim.!!

Türk tavla sitesine üye olup giriş yapan herkes özel masa açabilir. Türk tavla masa açmanın anlamı nedir.? Masa açan kişi cezaları ayarlayabilir istediği kişiye davet atar. Masa sahibi istediği kişiyle oyuna başlar yada istemediği bir kişi masadan atabilir. Bu yüzden kendi masanızın olması böyle bir önem kazanıyor.

Turktavla.net kardeş siteleri
  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net
 
 

"Türk Tavla" yazısı için 1 yorum yapılmış.

  1. HATABENDE dedi:

    oyun oynamak ısdıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map