Ücretsiz Tavla

04 Ağu 2014 \ Kategori: Tavla

Aslında neden bu sayfayı daha oluşturduğumu anlamış değilim zaten bedava tavla oyna gibi eş değerde bulunan bir sayfamız var, Ama yinede ücretsiz tavla kavramında gelen kullanıcılar içinde bir sayfa oluşturmak istedim.

tavla oyna

Ücretsiz tavla nasıl oynarım.

Ücretsiz tavla oynamak isteyen kullanıcılarımız Türk Tavla nın tavla oyna sayfasına giriş yapabilirler. Ama ben başka sitede ücretsiz tavla oynamak istiyorum, Türk tavla beni fazla açmadı yeni arkadaşların olduğu bir mekanda tavla oynamak istiyorum diyorsanız Tutku.Com sizlere tavsiye ederim. Yada okeyseli.com ücretsiz tavla salonlarına giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz tavla salonlarına giriş yapmam için ne gerekli.?

Ücretsiz tavla salonlarına giriş için bilgisayarınızda java yada flash yüklü olması yeterlidir. Birde sitemize giriş yaparken 10 saniyelik üye panelimizi doldurmanız yeterlidir.

Diğer ücretsiz tavla veren sitelerle Türk Tavla arasındaki fark

Diğer Sitelerde ücretsiz olarak sizlere tavla oyunu oynamanızı sağlıyor, Ama coğu masalara oturamıyorsunuz yada salonlarına giriş yapamıyorsunuz. Sizlerden cip yada kredi yüklemenizi istiyor. Yada Gold üye Vip üyelik istiyor. İstemesi ne anlama geliyor :) Tabiki de cüzdanızdan para istiyor. Türk Tavla da istediğiniz masada oturabilir istediğiniz salonlarda takılabilirsiniz. Vip üyelik yada gold üyelik asla istemez. Seçkin olmanıza gerek yok yeterki tavla oyununu oynayın.

Bir Siteye girdiğim zaman ücretsiz olduğunu nasıl anlarım

Bir Tavla sitesi yada online oyun sitesi üye oldukdan sonra sitenin icerisinde rahralıkla dolaşıyorsanız. Yada istediğiniz masalara oturuyorsanız o site tamamen ücretsizdir. Ama yukarıda bahsettiğimiz vip gibi üyelikler istiyorsa o site ücretli bir tavla sitesidir.

Ücretsiz Türk Tavla salonlarına her zaman nasıl ulaşırım. !!

Eğer Sitemiz çok hoşunuza gittiyse sizlerde google her zaman Turktavla.Net yazmanız yeterlidir.

Bildiğiniz başka tavla siteleri varmı. !!

Evet Bildiğimiz bir çok tavla sitesi var, Ama sizlere bir kaçını aşağıda verdik isterseniz denemek için bu linklere tıklayabilirsiniz, Bu tavsiye ettiğimiz sitelerde bizim gibi ücretsiz tavla hizmeti vermektedir. Sadece ücretsiz tavla oynamak istiyorum diyenler icin hazırlanmış bir sayfadır :)

Aşağıda önerdiğimiz siteler

  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net

Etiketler: ,

 
 

"Ücretsiz Tavla" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map