Usta Okey Ve Tavla

05 Eyl 2014 \ Kategori: Tavla

Merhaba değerli Turktavla.Net kullanıcıları; Bugün sizlere usta okey ve tavla oyuncuların bir arada nasıl 2 oyunu oynaya bileceklerini anlatacağım. Biliyorsunuz ki insanlar belli zamanlar web sitelerinde okey oyunu oynadıkça artık karşısında rakiplerin usta okeyciler ve tavlacılar olmasını istiyor. Öncelikle usta tavla salonlarımızda usta tavlacılar bulabilirsiniz.usta okey giriş

Usta Okey salonuna nasıl girerim

Öncelikle Web sitemize girdiğiniz zaman yukarıda bulunan üst menü kısmından okey oyna butonuna basarak okey salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Çok eski bir site olduğumuzdan dolayı salonlarımızda acemi okey oyuncuları %1 gibi bir rakamdan oluşmaktadır. Yoğunluk olarak usta okey oyuncuları karşınıza çıkar.

Usta Okey oyunun kuralları nelerdir

Değerli Turktavla kullanıcıları bildiğiniz gibi biz pek kuralcı ve egoları yüksek olan adminler değiliz, Diğer usta okey salonlarında gördüğünüz yönetim anlayışını asla sitemizde ve salonlarımızda göremezsiniz, Siz değerli kullanıcılarımızla ancak burası eğlenceli bir site olabilir. Kişilere karşı saygınız olsun bizlere yeter. Kuralımız sadece budur.

Usta okey salonlarını her zaman nasıl gelirim

Öncelikle bildiğiniz gibi her şeyde sorduğumuz bir amcamız var google amcamıza sor yanıtını al demişer. Sitemize her zaman ulaşmak için turktavla.net yada okeyseli.com yazarak usta okey salonlarımıza daima ulaşabilirsiniz.

Usta okey masalarına oturma

Eğer sitemize misafir olarak giriş yapıyorsanız, Ancak açık olan usta okey masalarına oturabilirsiniz. Ama sitemize üye olmuşsanız istediğiniz gibi usta okey masaları açabilir istediğiniz arkadaşları okey masanıza davet edebilirsiniz.

Usta okey masalarında eşli okey oynamak

Usta okey masalarımızda eşli okey ve cezalı okey oynamak çok eğlencelidir. Okey masalarımıza girdiğiniz zaman mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Yada kendiniz masa açarken eşli ve cezalı olarak ayarlayabilirsiniz. Çok samimi ve usta bir okeyci arkadaşınızsa hemen eşli bir masa açarak diğer rakiplerinizin puanlarını sömürmeye başlayın.

Usta okey salonlarında ve masalarında ödüller

Şuanda usta okey salonlarında ve masalarında turnuva düzenleme modülümüz olmadığı için böyle etkinlikleri yapamıyoruz. Ama yakın zamanda tutku.com taşındığımız zaman sizlerle güzel etkinlikler düzenleyeceğiz. Daha eğlenceli bir oyun serüveni bizleri bekliyor.

Okey Listeleri

Diğer Değişik Siti elerimiz
 1. www.tutku.com
 2. www.turktavla.net
Magazin Sitelerimiz
 • www.ceysu.net
 • www.likce.com
 
 

"Usta Okey Ve Tavla" yazısı için 4 yorum yapılmış.

 1. Paraslz Türk usulü kendine güvenen kişileri tanlmak istiyorum

 2. oskar dedi:

  Birazda biz oynayalım

 3. Aydan dedi:

  Okey güzel oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

© 2011 - / Google Site Map